Eritrina Hakkında

Güneşi seven, yaz boyu mercan rengi çiçek açan, muhteşem bir görüntü veren mercan ağacı… Rengini sımsıcak versin, unutulmaz anlara eşlik etsin…

Kendinizi evinizde hissedebileceğiniz, beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak, 2 katlı, 5 cumbalı, her biri deniz, havuz ya da bahçe manzaralı 13 odalı bir konaklama tesisidir Eritrina… Alaçatının, koruma altındaki sakız ağaçlarıyla ünlü Sakızlar mevkiinde, tepede kurulu, sakız ağaçları ve deniz manzaralıdır.

Alaçatı’nın popüler merkez çarşısına yürüme mesafesinde, pazaryerine 500 m, dünyaca ünlü Ilıca Plajına 2.5 km, sörf tutkunlarının mekanı sörf plajına da 4 km’dir.

Adını Eritrina (mercan) ağacının büyüleyici çiçeklerinden alan ve bahçesinde çiçekleri açan konaklama tesisimiz, evimizdeki konuk ağırlama anlayışımızı taşır; tek bir mottosu vardır; sizi mutlu etmek…

Eritrina’da güne dinlenmiş başlarsınız. Yöre lezzetleriyle ve kendi ellerimizle mevsiminde hazırladığımız reçeller, günlük ekmeklerle hazırladığımız kahvaltımız ise sizi güne keyifle hazırlayacak.

Akşamüstü, havuz başında minik sakız kurabiyeler ve tarçınlı kek kokusuyla büyüleneceksiniz.

Eğlence mekanlarına yakın olmasına karşın son derece sessiz bir lokasyona sahip Eritrina’da Türk kahvesi eşliğinde kitabınızı okuyabilir, havuz başında günü huzurla yaşayabilirsiniz.